Program de consultații

NR

CABINET

MEDIC

ZIUA / ORA

1

 

GINECOLOGIE

 

Dr. Moldovan Sabina

Dr. Muntean Mihai

Dr. Milesan Alexandra

Dr. Gargarea Rodica

Dr. Puscasiu Lucian

Dr. Molnar Claudiu

Dr. Pupaza Ovidiu

Dr. Szasz Felix

Dr. Dutcus Ioan

Zilnic – garda prin rotatie

Zilnic – garda prin rotatie

Zilnic – garda prin rotatie

Zilnic – garda prin rotatie

Miercuri 14.00 – 16.00

Joi 14.00-19.00

Luni 14.00 - 16.00

Luni 16.00 – 18.00

Miercuri 16.00- 18.00

2

UROLOGIE

Dr.Calancea Igor

Dr. Schwartz Ladislau

Dr. Chibelean Calin

Dr. Uzun Bogdan

Dr. Porav Daniel

Prof. Boja Radu

Zilnic 8.00-15.00

Miercuri 14.00-15.00

Marti, Joi 19.00 – 20.00

Vineri 15.00-17.00

Luni si Joi 15.00 – 16.00

Marti 15.00 – 17.00

3



CHIRURGIE

Dr. Chindris Vasile

Dr. Saracut Claudiu

Dr. Popa Dragos

Dr. Toma Lucian

Dr. Bud Vasile

Dr. Copotoiu Constantin


Dr. Coros Marius

Dr. Molnar Calin

Zilnic 8.00 – 15.00 sau 13.00-20.00

Zilnic 8.00-15.00 sau 13.00-20.00

Zilnic 8.00-15.00 sau 13.00-20.00

Miercuri 17.00 – 18.00

Zilnic 16.30-18.00

Luni 11.00 – 13.00 , Miercuri si Vineri 12.00 – 14.00

Marti 17.00 – 18.00, Joi 18.00 – 19.00

Joi 20.00 – 21.00

4

CHIRURGIE PLASTICA

Dr. Negovan Senin

                                            Dr. Dorobantu Dorin

Luni 19.00 - 20.00, Miercuri 17.30 - 19.00

Miercuri 18.00 - 20.00

5

ORL

Dr. Florea Constantin

Dr. Muica Lucia

                                          Dr. Onofreiciuc Gheorghe

Dr. Szocs Mihaly

Dr. Genes Ionela

Dr. Berariu Dan

Luni 16.00 – 17.00

Luni, Marti 17.00 – 19.00, Joi 17.30 – 20.00

Miercuri 09.00-11.00 , Vineri 10.00-12.00

Miercuri 16.00-17.00

Joi 9.00 - 10 .00

Marti 13.00 - 16.20, Vineri 13.00 - 15.00

6

ORTOPEDIE

Dr. Chinezu Radu

Dr. Salcudeanu Dorin

Dr. Melinte Radu

Dr. Russu Octav

Dr.Solyom Arpad

Luni 12.00-13.00, Joi 12.30 – 14.00

Miercuri 13:30-14.20

Marti 12.00-14.00

Sambata 9.30-11.00

Luni 15.00-17.00

 7

 NEUROCHIRURGIE

Dr. Acs Janos

Dr. Lupsa Alexandru

Luni 17.00 – 19.00

Joi 16.00 – 18.00

8

CARDIOLOGIE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CARDIOLOGIE INFANTILA

Dr. Matyas Kincso Maria

Dr. Crisan Lavinia

                                       
Dr. Brasovean Karina

                                            Dr. Suciu Ciprian

                                             Dr. Vita Ionel

Dr. Ispas Mihaela

Dr. Podoleanu Cristian

Conf. Ţilea Ioan

 

Dr. Suteu Carmen

Zilnic 12.00 – 14.00

Luni, Miercuri, Vineri 10.00 - 12.00, Marti, Joi 14.00 - 16.00

Luni, Miercuri 8.00 - 10.00, Marti, Joi 10.00 - 12.00, Vineri 14.00 - 17.00

Luni 17.00 – 19.00, Marti, Joi, Vineri 8.00-10.00

Miercuri 16.00 - 17.00

Joi 16.00 – 18.00

Marti, Miercuri 16.00 - 18.00

Luni 14.00 – 16.00

 

Marti 16.00 – 18.00

9

CHIRURGIE CARDIO-VASCULARA

Prof.Dr. Deac Radu

Vineri 14.00 – 17.00

10

MEDICINA MUNCII

Dr. Sincan Mihaela

Zilnic 08.00 - 16.00

11

OFTALMOLOGIE

Dr.Popescu Ovidiu

Luni 15.00 - 17.00

12

INTERNE- ECOGRAFIE

Dr. Muresan Simona - eco complet

Dr. Nemes Liliana - eco 

Dr. Crisan Elena

Dr. Albu Sorin


Dr. Serester AnnaMária

Luni, Joi 8.00-11.00; Marti 14.00-16.00, Mercuri 11.00 - 14.00; Vineri 15.00-18.00

Luni: 13.40-16.00 , Vineri: 13.00-15.00

Zilnic 13.00 – 15.00

Marti, Joi, Vineri: 9.00-11.00, Miercuri: 15.00-17.00

Joi 16.00 - 18.00

13

PEDIATRIE

Dr. Rusu Liliana

Zilnic 08.20-12.20, 13.20-16.00

14

CHIRURGIE, ORTOPEDIE PEDIATRICA

Dr. Gozar Horea

Luni, Marti sau Miercuri: 18.00-20.00

15

NEUROPSIHIATRIE PEDIATRICA

Dr. Binzari Jenica

Marti: 16.00-18.00

16

RECUPERARE-REUMATOLOGIE

Dr. Miclaus Monica

Dr. Vlasiu Olimpia

Zilnic: 15.00 - 16.00

Luni, Miercuri, Vineri 13.00 - 15.00

17

NEUROLOGIE

Dr. Vasiesiu Dan               (eco carotidian)

Dr. Stoian Adina               (eco carotidian)

Luni, Marti, Miercuri, Joi 11.00 -13.00 si Vineri 10.00 - 12.00

Luni 18.00 - 20.00

18

ENDOCRINOLOGIE

Dr. Szanto Zsuzsanna

Dr. Pop Raluca

Dr. Radu Corina


Dr. Pop Stela

Luni: 16.00-18.00, Marti 18.00-20.00

Miercuri, Vineri 16.00 – 18.00

Marti 13.00 – 14.00, Joi 13.00 – 14.00, 18.00 – 20.00

Miercuri 18.00-20.00, Vineri 8.00-10.00

19

DIABETOLOGIE-NUTRITIE

Dr. Muntean Irina

As. nutritie Bidiga Bianca

As. nutritie Hack Beatrix

Luni, Joi 12.00 – 15.00

Miercuri 12.00-14.00, Vineri 17.00-19.00

Marti, Joi 17.00 - 19.00

20

ONCOLOGIE

Dr. Roman Daniela

Marti si Miercuri: 17.30-19.00

21

DERMATOLOGIE

Dr. Varo Eniko

Dr. Petra Loredana

Luni 18.00 – 20.00, Joi 10.00 – 12.00

Marti : 14.00 - 16.00

22

PNEUMOLOGIE

Dr. Pribac Ioan Lazar

Joi: 16.00-18.00

23

PSIHIATRIE

Dr. Toma Mirela

Dr. Taran Livia

Marti, Joi 12.00 – 14.00

Luni 14.00 - 16.00, Miercuri 13.00 - 14.00

24

ALERGOLOGIE

Dr. Loredana Vasile

Luni 15.00 - 18.00

25

GERIATRIE /
GERONTOLOGIE

Dr. Tibrea Gabriela

Zilnic 16.00 – 18.00